safiro nutrition

Badania i rozwój

Safiro Nutrition Sp. z o.o.

jako lider w wytwarzaniu chemicznych dodatków do żywności.

 

Zakład jest w pełni ekologiczny, funkcjonuje wg najnowocześniejszych standardów zarządzania, stosując się do najbardziej aktualnych wymagań jakościowych. Spółka posiada własne laboratoria badawcze umożliwiające prowadzenie badań i testów od skali laboratoryjnej (służących między innymi zwalnianiu i kontroli jakości produktów) do skali półtechnicznej. 

 

Obecnie wprowadzamy na rynek szereg innowacyjnych i unikalnych produktów, starannie opracowanych i dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Nasze produkty umożliwią dynamiczny rozwój spółki w nowych obszarach i dziedzinach zastosowania. Nasz dział intensywnie współpracuje z renomowanymi szpitalami, instytucjami naukowymi oraz czołowymi światowymi ekspertami w poszczególnych dziedzinach. Ta szeroko zakrojona kooperacja pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na rynek.

Kluczowym aspektem pracy Działu Badawczo-Rozwojowego jest także aktywne wspieranie młodych naukowców poprzez organizację programów praktyk studenckich oraz inicjatyw ukierunkowanych na rozwój młodej kadry. Dzięki tym działaniom, najbardziej utalentowani absolwenci mają możliwość ubiegania się o zatrudnienie w naszym Dziale, co sprzyja tworzeniu wysoce wykwalifikowanego zespołu.

 

To co nas wyróżnia

Bardzo wysoka jakość

Bardzo wysoka jakość

Krótki czas dostawy

Krótki czas dostawy

Konkurencyjna cena

Konkurencyjna cena