safiro nutrition

Badania i rozwój

Safiro Nutrition Sp. z o.o.

jest innowacyjną spółką działającą w branży produkcji spożywczej oraz karm dla zwierząt. Jesteśmy jedynym producentem wytwarzającym ten surowiec de novo. Podstawową działalnością jest synteza chemiczna dodatków do żywności, karm dla zwierząt oraz substancji aktywnych.

 

Zakład jest w pełni ekologiczny, funkcjonuje wg najnowocześniejszych standardów zarządzania, stosując się do najbardziej aktualnych wymagań jakościowych. Spółka posiada własne laboratoria badawcze umożliwiające prowadzenie badań i testów od skali laboratoryjnej (służących między innymi zwalnianiu i kontroli jakości produktów) do skali półtechnicznej. 

 

W najbliższej przyszłości planujemy wprowadzenie na rynek wielu nowych, wyjątkowych produktów opracowanych i przeznaczonych dla naszych odbiorców.

Te substancje pozwolą na rozwój spółki w nowych obszarach i dziedzinach zastosowania, Dział w szerokim zakresie współpracuje ze szpitalami  oraz  instytucjami i placówkami naukowymi oraz światowymi ekspertami w danych dziedzinach.

Ważnym elementem pracy Działu Badawczo-Rozwojowego jest także podejmowanie działań mających na celu  wspieranie młodych naukowców, organizacja praktyk studenckich oraz kształtowanie młodej kadry, wśród której najlepsi mogą ubiegać się o pracę w Dziale.

 

To co nas wyróżnia

Bardzo wysoka jakość

Bardzo wysoka jakość

Krótki czas dostawy

Krótki czas dostawy

Konkurencyjna cena

Konkurencyjna cena